ساعت فلش

كد ساعت

نامم محمد رضا است. متولد کرمانم؛ فرزند مرحوم حاج علی اصغر شکیبی از معتمدین بازار و نوه مرحوم حاج محمد کفاش از سیاسسیون بازار کرمان در 80 سال قبل که خدا همه رفتگان را بیامرزد.
درکودکی به مکتب رفتم برای یاد گرفتن قرآن؛ 7سالگی روانه دبستان احمدی شدم. دوره راهنمایی را در مدرسه صفاری به اتمام رساندم. سال 57 به دبیرستان البرز تهرانرفتم و با بسته شدن مدارس در جریان انقلاب اسلامی به کرمان برگشتم. سال دوم دبیرستان را در دبیرستان شریعتی (شاهپور) و سالهای سوم و چهارم را در دبیرستان طالقانی (آرشام) گذراندم . سال 62 در رشته پزشکی دانشگاه مشهد شروع به تحصیل کرده و سال 71 بعد از 10 سال با اخذ مدرک تخصص داخلی شهر مشهد را ترک و به دیار خویش برگشتم. سال 72 دوره فوق تخصصی روماتولوژی را در دانشگاه علوم پزشکی ایران شروع و سال 74 با موفقیت آن را تمام نمودم، از سال 71 عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان هستم. درطی این سالها مسئولیت های اجرایی متفاوتی را بعهده داشته ام که ریاست بیمارستان شماره 1، ریاست مرکز مطالعات و توسعه دانشگاه، سرپرستی کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه، مدیریت گروه داخلی، معاون آموزشی مرکز آموزشی درمانی افضلی پور، ریاست دانشکده پزشکی و عضویت در هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی کرمان را می توان ذکر کرد. به مباحث مربوط به آموزش پزشکی علاقه خاص دارم و آرزو دارم معلم خوبی باشم. در سال 83 به مرتبه دانشیاری نائل گردیدم و درحال حاضر افتخار عضویت در هیئت بورد تخصصی داخلی، عضویت در هیئت راهبردی رشته تخصصی داخلی، و عضویت در کمیسیون معین شورای آموزش پزشکی و تخصصی را دارم. از سال 74 به عنوان متخصص بیماریهای روماتیسمی در کرمان مشغول به کار هستم. و از همان سال عضو انجمن رو ماتولوژیستهای ایران هستم.
مسلمانم، به ایران عشق می ورزم در کرمانی بودن متعصبم، و به وصیت پدر از سیاست ورزی و سیاسیون پرهیز می نمایم. از خداوند بزرگ می خواهم که مرا به آنچه مورد رضای اوست هدایت و از آنچه موجب کراهت اوست باز دارد؛ من را معلمی لایق، پزشکی حاذق و مشفق و حکیم قرار دهد.منوی اصلی       
{krf}بازدیدکنندگان       
كاربران حاضر در سايت: 2

بازديد صفحات: 4549102
{krf}گفته ها و نکته ها       
توجه داشته باشید که :

پیاده روي باعث حفظ و بهبود توده استخوانی میشود لذا در پیشگیري از پوکی استخوان موثر است.

از امروز هر روز به مدت
20 تا 30 دقیقه پیاده روي کنید.
پیاده روي به علت تحریک ماهیچه ها واستخوان ها سبب افزایش قدرت عضلانی واستخوانی می شود.

{krf}


 

نوبت دهی روزانه از ساعت 9/30 صبح لغایت 13ظهر میسر است.

 

 

nothing   nothing
 

تقاضاي رمز عبور


بازگشت به صفحه ورود به سيستم

آدرس ايميل كاربر
 

 
nothing   nothing